Retro Liga 

wesprzyj projekt  - zrzutka.pl/cbrcrv


I KAMIEŃ MILOWY - 15 000 zł !! SCENARIUSZ

Jeżeli zbierzemy pierwsze 15 000 zł to rozpoczniemy pracę nad scenariuszem 11 odcinków sezonu. Kwerendy gazet, pamiętników i opracowań, koncepcja scenariuszowa, prace literackie. To pierwszy element, be którego nie możemy iść dalej. Pomożecie?


II KAMIEŃ MILOWY - 115 000 !! PRODUKCJA SŁUCHOWISKA

Jeżeli zbierzemy środki na przygotowanie scena scenariusza, następnie zmienimy cel zrzutki na produkcję słuchowiska z elementami animacji.

Content from Youtube can't be displayed due to your current cookie settings. To show this content, please click "Consent & Show" to confirm that necessary data will be transferred to Youtube to enable this service. Further information can be found in our Privacy Policy. Changed your mind? You can revoke your consent at any time via your cookie settings.

Consent & Show

Retro Liga  

Słuchowisko lub serial animowany o Pierwszych Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej rozegranych w 1921 roku. Wciągająca narracja, dźwięki z epoki, barwne i dynamiczne obrazy, przeniosą widzów w atmosferę tamtych dni. W trakcie 10-ciu odcinków widzowie poznają pucharowe zmagania i sylwetki zawodników: Cracovii Kraków, Warty Poznań, Pogoni Lwów, Polonii Warszawa i ŁKSu Łódź kadry trenerskiej, ich historie i drogę do sukcesu.

Ostatni 11. odcinek projektu będzie relacją z pierwszego meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej, który odbył się 18 grudnia na mogącym pomieścić ponad 30 tys. widzów stadionie "Hungária" w stolicy Węgier. 

Podczas I sezonu opowiemy historię, ludzi, klubów i mistrzostw. Począwszy od ich organizacji i przygotowań, poprzez emocjonujące mecze i kulisy, aż po triumf.

wesprzyj projekt  - zrzutka.pl/cbrcrv